Hotel Constans Praha

.Hotel Constans je v blízkosti městské hromadné dopravy, přímo v historickém centru Prahy. Od tramvajové zastávky "Malostranské náměstí " dojdete volnou chůzí za 5 minut. První z domů získal základy od dvorního paštikáře Patrika Urbana Czensaye v roce 1617. V roce 1622 zakoupil dům pan Pettman, který v roce 1622 dům rozšířil a pojmenoval jako dům "U sedmi svícnů". Objekt byl následně silně poškozen za Sasko-švédského tažení. Vlivem události v Českém království posléze dům odkupuje dvorní krejčí Jan Jindřich Preuner v roce 1667.


V roce 1690 získává tento objekt známý evropský malíř se silným regionálním vlivem Václav Hranický se svou ženou Constans, která jej následně přenechává svému druhému mladšímu manželovi, také velmi známému italskému malíři židovského původu Isakovi Gudinimu (známý pod pseudonymem Godini). Roku 1802 se stává vlastníkem rodina nižšího šlechtice Josefa Dvořana. Ta dům vlastní jen krátce a po té se často střídají majitelé.


Více o hotelu ...

Rezervace pobytu:

pondělí až pátek 9:00 -17:00

Tel: 312 243 298, 777 928 789
Email: hotel-constans@toprague.cz
Adresa: Břetislavova 309 Praha


Hodnotový voucher Rezervace pobytu

  • dárkový poukaz zdarma. Pokud byste chtěli pobyt v Hotelu Constans Praha věnovat, rádi Vám vystavíme k potvrzení pobytu i dárkový poukaz pro obdarovaného.

  • U nás můžete platit i ze zaměstnaneckých fondů na fakturu nebo z programů Benefit plus, Benefity Café a Benefity:

  •       • V Hotelu Constans Praha se můžete ubytovat v den příjezdu od 13:00 a pokoj byste měli opustit v den odjezdu do 11:00. V případě potřeby si můžete zavazadla uschovat na recepci hotelu.

:

Kalkulace pobytu na vyžádání

+ Přidat další typ pokoje ...

Kontaktní údaje:Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.TOPlist